| Alin28 a întrebat:

Daca tot inchid si deschid laptopul are ceva?

Răspuns Câştigător
| ale28bz a răspuns:

În mod normal nu are, e conceput pentru a fi închis şi deschis în mod repetat însă cu timpul vor apărea cum e şi normal probleme datorită tensiuni create, acestea manifestându-se prin umflarea unor condensatori sau chiar arderea lor
Dacă îl închizi convenţional Start-Shut down eviţi sau întârzii apariţia acestor probleme şi de asemenea nu destabilizezi nici sistemul de operare instalat. Dacă însă îl închizi prin apăsarea directă a butonului de pornire atunci e o problemă.

8 răspunsuri:
| MineIsLikeABridge a răspuns:

Da, daca o faci din joaca si sa zici intr-un minut l-ai deschis si inchis de 20 de ori, are. Daca te referi la uzul normal, adica si din ora in oras e ok.

| Sofer a răspuns:

Nu are nimic stai linistit.

| Crucified a răspuns:

Nu.

| kidy00 a răspuns:

Nu are nimic!

| drujban12345 a răspuns:

Nu are dar daca il deschizi zilnic timp de 6 ani o sa se rupa asa am patit la fostul laptop

| tikuta a răspuns:

Nu
funda please

| zzozoneL a răspuns:

Nu are nimic.

| kRiStI777 a răspuns:

Nu dar daca de prea multe ori poate sa se defecteze