| O.o V@13n7!n@ o.O a întrebat:

Daca trimit un sms dupa yahoo pe un telefon mobil sau sun tot de pe yahoo pe un telfon mobil trebuie sa platesc ceva?

4 răspunsuri:
| pepe a răspuns:

Pe cine vrei sa suni are internet mobil activat?
Daca nu il are activat nu poti sa trimiti sms sau sa-l suni.

| VζŠё ¢ΦLô®α†€ a răspuns:

Tu nu platesti nimic dar trebuie sa fie online sa poti trimite dar daca tu esti pe acel telefon si ai internet pe el ar trebui sa platesti dar daca trimiti unui prieten dupa pc tau pe telefonul lui prin yahoo raspunsul este nu nu platesti nimicwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe www.moove.com si daca te loghezi poti trimite mesaje dar doar 10 pe zi si nu platesti nimic iti bagi adresa de mess si o parola si va merge