| BezeaToxica a întrebat:

Daca vreau sa duc un telefon la garantie, la Emag, trebuie sa merg la ei la centru?

3 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Trebuie sa mergi la ei si sa il aduci.

| NaruToNR1 a răspuns:

Da...
Dar nu cred ca o sa-ti dea garantie. Nici mie nu mi-a dat garantia de la procesor

| MirelaNicoleta a răspuns:

Telefon care este luat de la ei? Il ai in garantie? Daca da poti merge personal sa il duci in service sau poti trimite prin curier dar din cate stiu eu trebuie sa suporti tu taxa de transport prin curier.Pentru mai multe detalii poti suna la 021/2005200 sau service@emag.ro.