| SDavidS a întrebat:

Dacă vreau sa meargă Gta 5 pe laptop ul meu atunci ce trebuie sa schimb in el,placa de baza, placa video, procesorul?

3 răspunsuri:
| Anonim0100 a răspuns:

Omule stai linistit inca nu se stie cerintele jocului.dar se spune ca va vi la fel ca la max payne3 cauta pe net cerintele la max payne3 oricum stai calm sigur nu iti va merge pe laptop..nu-o sa-ne mearga noua pe pc-uri dar pe laptop? Daca vrei ia-ti un i5, i7 3930k, 8 gb ram, sau mai mult, un GTX680 EVGA si ai terminat.asa ca avem de asteptat pana sa vedem cerintele jocului ce iti pot arata este aici dar nu sunt ofiiciale cerintele astea:repet nu sunt officiale:Grand Theft Auto 5
Publisher: Rockstar Games
Developer: Rockstar North
Minimum System Requirements
OS: Windows XP/Vista/WIn7
Processor: Intel Core 2 QUAD @ 2.4 GHz/AMD Phenom X3 @ 2.1 GHz
Memory: 2 GB RAM for XP, 3 GB for Vista and Win7
Graphics: 512 MB (nVidia GeForce 8600/ATI 3870)
Sound Card: DirectX Compatible
DirectX 10
Keyboard
Mouse Salut, numai bine!

| IubescRapidBucuresti a răspuns:

Vezi intai ce cerinte cere jocul si dupa schimbi

| Jerry90 a răspuns:

Ce lume naiva GTA 5 nu va mai fi scos la vanzare si pe platforma PC