| tibi1701 a întrebat:

Daca vreau sa schimb o placa video la un calculator, mai trebuie sa mai schimb si altceva?

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Driverele si stiinta de a stii!

| Ercjiaai a răspuns:

Depinde, daca este suportata de placa de baza, daca sursa o poate mentine etc

| LaLooxD a răspuns:

Depinde,daca este suportata de pc nu trebuie sa schimbi nimic.

| MihaitzaM a răspuns:

De obicei nu trebuie, pentru ca majoritatea placilor video au pci expres si nu prea stiu placi de baza care sa nu aiba pci expres sau pci 2 sau alta denumire, nu mai stiu.