| Swiftt a întrebat:

Dati-mi o sugestie.
Sa dau Samsung Galaxy Mini pe Iphone 3G? (Iphone 3G folosit jumate de an)

Răspuns Câştigător
| xDr0gs a răspuns:

Nu.E mai slab ca Samsung galaxy minie mult mai bun ca si galaxy mini. Uite! Samsung Galaxy mini:http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_mini_s5570-3725.php // Iphone 3G : http://www.gsmarena.com/apple_iphone_3g-2424.php // La galaxy poti baga card pana in 32gb pe cand la iphone nu poti introduce card...Si camera e mai buna.Doar memoria interna e mai mare la iphone.

6 răspunsuri:
| Intrebari200 a răspuns:

No. Daca era 3gs da clar laughing

| Swiftt explică:

Ok, am inteles. Sa nu dau la schimb. Nu o sa il dau. El cere 5 miloane pe el. (500 lei). Sa il cumpar sau nu?

| sakki a răspuns:

Da-l la schimb eu am Iphone 3G si sunt foarte multumit de el, daca vrei cele mai sofisticate aplicatii si cele mai tari jocuri e bine sa il iei!

| Tordai_Mihai_1990 a răspuns:

Iti sugerez sa il dai doar la iphone 4 in sus 3g e slab 2 megapixeli cand galaxy mini are 3.2 nu are video iphone si e si ff slab am si eu galaxy mini si sunt mandru ia-ti din android : Volume EQ ( iti mareste volumul ) Iati go launcher ex si downloadeazati (din android market ) theme asa o sa arate muuuuult mai bine iti promit continui ca iphone e praf ^_^

| Daymo a răspuns:

Nu. un iphone e mult mai tare ca un galaxy mini happy. si nici nu merita!

| darrio2007 a răspuns (pentru Daymo):

Adica sa nu il dea? Asta se intelege din raspunsul tau.Eu am Mini dar l-as da pe un I-phone.