| JockerStoica a întrebat:

Dati-mi si mie un link de unde sa downloadez Bluetooth pe PC si sa imi explicati cum il conectez cu Telefonu sa imi trimit ce Melodii vreau Va rog! Funda

5 răspunsuri:
| JustCosmin a răspuns:

Daca nu ai un adaptor Bluetooth, achizitioneaza unul si in pachet o sa gasesti si softul necesar. http://www.pcgarage.ro/adaptoare-bluetooth/gembird/btd-mini3/

| RELU2749 a răspuns:

Incearca sa cauti drivere pe site-ul de la firma PC-ului sau laptopului.AL meu este ASUS si pot gasi ce drivere vreau pe ASUS.COM

| FLAVIUS_4030 a răspuns:

Transmisiunea de date prin Bluetooth se face numai printr-un dispozitiv care de regulă se introduce în USB-ul PC-ului. Nu există soft-uri Bluetooth

| NumePublicAnonim a răspuns:

Nu il poti descarca.este un dispozitiv pe care il bagi in PC. sper ca te-am ajutat.kiss

| RELU2749 a răspuns (pentru NumePublicAnonim):

Se poate descarca dar trebuie sa ai bluethoutu in PC dezinstalat