| dark1angel a întrebat:

Dau funda..Am instalat un driver usb pentru telefon si nu pot deschide unitatea G unde l-am instalat. imi spune sa introduc un disk..la ce se refera?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ma pricep prea bine dar, nu cumva vede unitatea G ca pe o unuitate DVD in loc sa fie USB?

| dark1angel explică (pentru anonim_4396):

Nici eu nu ma pricepsad si nu am la cine sa apelez.e un cablu de date de la Samsung galaxy

| anonim_4396 a răspuns (pentru dark1angel):

Intra aici: http://intreaba.videotutorial.ro/ si intreaba.
Astia, maninca IT pe piine.

| K0sti a răspuns (pentru dark1angel):

Ia team viewer si intru eu la tine si te ajut. Ma contactezi aici: http://www.craiovacenter.com sau pe mail cand ai totul pregatit.

| dark1angel explică (pentru K0sti):

Wow ai sa imi dai un id?

| K0sti a răspuns (pentru dark1angel):

Cu mare placere, dar ti-am spus unde. Vorbim acolo.

| dark1angel explică (pentru K0sti):

Pai acolo pe forum trebuie sa imi fac cont?

| dark1angel explică (pentru K0sti):

Poti sa imi dai un mesaj cu id-ul tau?

| dark1angel explică (pentru K0sti):

Eu am totul pregatit dar nu stiu cum s ate gasesc pe forum..trebuie sa imi fac cont?

| dark1angel explică (pentru K0sti):

Heii..eu mi-am facut cont pe forum http://www.craiovacenter.com/index.php?action=profile acum unde t egasesc?

| dark1angel explică (pentru K0sti):

Sa imi spui numele tau pe forum s ate gasesc.

| K0sti a răspuns (pentru dark1angel):

Am vazut, ti-am raspuns pe chat.

| dark1angel explică (pentru K0sti):

Ai numele pamico? sau ce nume ai?

| K0sti a răspuns (pentru dark1angel):

Da, ti-am trimis si un pm.

18 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ca cere DVD-ul de instalare a programului. Stiu (teoretic) ca trebuie asa ceva.

| dark1angel explică (pentru anonim_4396):

Cred ca ai dreptate..sa vad daca pot schimba cumva

| dark1angel explică (pentru anonim_4396):

Scrie si disc amovibil..sti c einseamna?

| anonim_4396 a răspuns (pentru dark1angel):

Este discul pe care il pui si il scoti din unitate (uite ca nu ma exprim prea corect). Adica, nu este discul fix al PC-ului, ci cel pe care il folosesti in unitatea de DVD (sau CD).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumesc pentru funda. Desi, nu stiu daca intr-adevar...
Daca nu te descurci, intra totusi pe Intreaba videotutorial.