| laurentiubaa a întrebat:

Eu, am un laptop si un computer. Acum scriu de pe computer fiindca laptop-ului nu stiu ce am putut sa-i fac. Am luat Windows Vista de pe net si aveam deja Windows 7 cu fisiere importante... Acum l-am inchis de tot cand se instala... Acum se tot restarteaza in continuu. Ce fac? Va rog ajutati-ma. O sa am mari probleme!

5 răspunsuri:
| Alin4uuu a răspuns:

Cauta un cd cu windows bun si incearca sa instalezi din nou

| dantomescu78 a răspuns:

Eu zic sa il reformatezi inca o data. eventual sa te ajute cineva care se pricepe.

Ideea e ca poate fi de la windows, care a fost prost instalat sau poate fi o problema cu sistemul de racire al laptopului.

| laurentiubaa explică (pentru dantomescu78):

N-ai inteles... Aveam Windows 7 cu probleme si am decis sa-mi bag Windows Vista si l-am stins fiindca aveam treaba ( L-am stins cand se instala si windows-ul era piratat si-acum prbalil numai gaseste cd-ul) Acum se restarteaza incontinuu

| Cosmin_Cosmin_1999 a răspuns:

Salut! Daca are laptopul tau de ala de bagat CD-uri cauta pe cineva sati bage pe CD un windows sau bagati tu windows daca stii sa bagi windows pe CD...sau cumparati un sidiu(CD) gata cu windows si instaleaza-l daca nu stii sa-l instalezi apa dul la cineva sau uitate pe youtube sau descarca de pe net si puneti pe un stik daca ai

Sper ca ti-am fost de ajutor
Fundita?

| laurentiubaa explică (pentru Cosmin_Cosmin_1999):

Da dar am fisiere importante pe el sad