| Vasy1999 a întrebat:

Dau Funda! Buna TPU am o problema enervanta am un monitor cu tub din model mai vechi cumparat anul trecut la mana a doua si de ceva vreme imi apare meniul monitorului fara sa apas pe butoul de la meniu si ma enerveaza ca apare si cand ma joc si ma deruteaza crying
ce pot face?

Răspuns Câştigător
| blonduta2014 a răspuns:

Atunci nu lua alta unitate ia alt monitor eu am incercat sa te ajut daca imi dai funda traba ta

2 răspunsuri:
| blonduta2014 a răspuns:

Cumpara alta unitate sau baga alt windows

| Vasy1999 explică (pentru blonduta2014):

Probleme nu e de la unitate e de la monitor ca aprare meniul fara sa intru eu in el (dar apare meniul ala de la monitor in care intri in el daca apesi pe butoanele monitorului nu de la PC). crying

| blonduta2014 a răspuns (pentru Vasy1999):

Atunci nu lua alta unitate ia alt monitor eu am incercat sa te ajut daca imi dai funda traba ta