| introduaicinumele a întrebat:

Pe Youtube cand am vrut sa incarc un clip de Youtube, scria undeva ca cica contul meu a fost ales pentru a incarca clipuri mai lungi de 15 min si cu ocazia asta m-am gandit sa bag si niste clipuri de vreo 4 gb fiecare (inainte zicea ca pot incarca clipuri pana la 15 min si maxim 2 gb si acum ca am fost ales pentru clipuri de peste 15 inseamna ca pot incarca si clipuri de peste 2 gb). Asa, am filmat cum ma jucam la PC cu Fraps si un clip de 3-4 min are 3-4 gb, nu-i problema pentru mine ca am un hard de un 1tb si am destul spatiu liber, dar sa le pun pe Youtube, dureaza prea mult, si ar fi vreo problema deca bag pe Youtube filme de pana la 30 gb in total? Nu vreau sa le compresez sau din astea sau sa le convertesc, vreaus a fie asa originalul.

2 răspunsuri:
| Reek54 a răspuns:

Pai incearca, si daca merge. nu e nici o problema.

| introduaicinumele explică (pentru Reek54):

Pai a mers incarcat, dar imi zica ca incalca drepturile de autor din cauza melodiei, cica. Dar nu am schimbat melodia sau ceva de genu, ce am facut a fost sa filmez cum ma joc, am filmat si inceputul cand intru in joc si acolo se aude o melodie. Ce pot sa fac?