| OvyBluRay a întrebat:

Dau fundita cine imi gaseste rezolvare la aceasta eroare, cand vreau sa adaug pe cine in lista de yahoo mesenger imi da o eroare [There was an error in the server while trying to add a contact.Please try.] again stiu daca adaugi mai multe id-uri pe zi nu mai te lasa dar eu nu am facut asta am aceasta eroare de 1 saptamana nu merge niciun id sa dau addd ce are ajutati-ma

5 răspunsuri:
| monstrulet a răspuns:

Poate sa fie de la firewall/antivirus

| christianlaroka a răspuns:

Incearca sa reinstalezi messengerul, da sa ii stergi toate folderele actuale. Poate asa va merge.

| Wish_Last_1987 a răspuns:

Sterge din lista toate contactele care au in dreptul lor "Add request pending" (ai cerut prietenia, dar nu au acceptat).
Sursa: http://mipedia.com/yahoo-messenger-cant-add-contacts-solution/

| Alexandru_Tănase_1996 a răspuns:

Probrebla asta o am si eu straight facestraight face de vreo 3 - 4 zile straight face