| Trump147 a întrebat:

DAU FUNDITA!
Mi-am pus Windows 7 acu cateva zile si azi m-am trezit ca s-au schimbat sunetele implicite. Cand imi apare o eroare se aude ca un sunet de chitara, iar cand apas pe anumite taste tot asa se intampla, se aude o nota (un sunet de chitara).
De unde as putea sa setez sa nu mai fie asa? Ca ma enerveaza!

Răspuns Câştigător
| abc123_5207 a răspuns:

Daca apesi click dreapta pe ecran, dupa te duci in Preferences si este acolo un directoriu numit Sound, poti shimba ce fel vrei suntele, ce fel de sunete vrei, te uiti acolo, e foarte usor, succes

1 răspuns:
| Trump147 explică:

Asta era! mersi! fundita!