| ĐємσиiquєΑиgєl a întrebat:

Dc mi se inchide pc-ul? il deschid si sta vreo 5 min si dupa se inchide, iar cand vreau sal deschid din nou se inchide iar. nu stiu ce are imi vine sa-l arunc pe geam sa-l sparg cu ciocanu pana va sta deschis... am intalat si windowsul din nou dar tot se inchide...

1 răspuns:
| norby12 a răspuns:

Poate nu iti mai merge coolerul(ventilatorul) si se tot incalzeste si dupa un timp se inchide singur tongue sau e posibil sa fi virusat pc ul atat de tare incat degeaba pui windows nou tot o ai sau ai cv problema cu hardul. Eu zic sa-l duci la reparat mai bine poate ei pot face cvbig grinwinking