| ClaudiuClau12345 a întrebat:

Dc nu imi merge camera pe mess? am laptop windows 7 (camera este in laptop), eu mai am o camera instalata in laptop care se cheama "YouCam" si camera asta "YouCam" nu merge....cum as putea sa schimb camera "YouCam" cu camera normala din laptop "Hp-WebCam" ca poate daca o schimb o sa mearga...cum as putea so schimb? sau cum as putea sa fac alt cumva sa mearga? DAU FUNDA

DAU FUNDA!

2 răspunsuri:
| samysamy a răspuns:

Pentru inceput logheazate pe mess ...intri la sectiunea ''help'' de sus si dai click pe ''setup video and voice'' dupa ce dai de 2 ori ''next'' iti apare ceva cu camera (le gaseste el implicit) dai click pe next si trebuie sa functioneze. Bafta! Astept raspunsbig grin

| ClaudiuClau12345 explică:

Nu merge nici asa, am incercat, dat tot cu ''Youcam'' ce arinde straight face nu stiu ce are...