| madutzu19 a întrebat:

Am un HP compaq 615 si de cateva zile nu imi mai merge web-ul.precizez ca este incorporat.in device manager arata ca este instalata. pe mess daca dau la my webcam imi spune ca nu este conecatata.ce as putea face sa o fac sa mearga?

ofer funda

4 răspunsuri:
| DjZen a răspuns:

Dezinstaleaza dirverul la web si instaleaza din nou. Si la problema cu netul probabil o fi de problema placa ta de retea

| fear1234567 a răspuns:

Instaleaza driver-ul camerei web. daca nu il ai pe cd.ia-l de pe net

| madutzu19 explică (pentru fear1234567):

Nu il gasesc nici pe net

| K0sti a răspuns (pentru madutzu19):

Pe care net? Ai fost la producator?