| bistrita1984 a întrebat:

Dc nu merge situl cool tv online,browserul internet explorer sm Vlc si sopcastul instalat, dar de fiecare data cand dau pe un post tv imi cere iar vlc sa inst.la alt post tv imi cere sopcastul, tot instalez pe astea 2 programe si tot nu-nu merge tv inline o sugestie va rog?

Răspuns Câştigător
| shannygelu a răspuns:

Intra aici cu internet explorer http://radiovaculesti.ucoz.ro/

3 răspunsuri:
| Zecalix a răspuns:

Instaleaza-ti IE!
L-ai instalat iar dupa o sa-ti arate pe internet explorer langa X in dreapta acolo. Dai pe el si bagi LINK-UL cu ce vrei tu sa veezi un film ceva acolo.

| bistrita1984 explică (pentru Zecalix):

Am inst.IE dar nu merge cool tv online, asta este un site cu posturi tv live

| Zecalix a răspuns (pentru bistrita1984):

Pai daca ai instalat IE baga link-ul cu postul tv pe care vrei sa-l vizionezi acolo in IE. Copiaza-l de pe cool tv online pe in IE