| anonim_4396 a întrebat:

De 2-3 zile nu-mi merge youtube'ul. Dau click pe melodie, im intra dar imi apare: "An error occurred, please try again later". Am dat si refresh'uri dar degeaba. Ce-as putea sa fac? :-s

1 răspuns:
| a4andrei a răspuns:

Reinstaleaza Adobe Flash Player.
In Windows XP - Control Panel -> Add or Remove Programs -> Uninstall Flash player.
In Windows Vista si Windows 7 - Control Panel -> Uninstall a program -> Uninstall Flash Player.
Dupa ce a fost dezinstalat descarca-l (cauta pe google "Flash Player download") si reinstaleaza-l. Asta-i tot.
Daca nu merge, alta-i problema...