| lallalle a întrebat:

De 2 zile am un galaxy fit si nu ma tine deloc bateria. A fost toata noaptea la incarcat si acum e goala bateria, mentionez ca am dat 2 mesaje si am sunat de 4 ori si am vorbit cate 2 minute. nu am intrat deloc pe internet, jocuri sau alte aplicatii. care e problema?

4 răspunsuri:
| RainOfColors a răspuns:

Du-te la magazin si cere sa ti-l schimbe sau sa ti-l repare. Daca nu accepta spune-le ca esti cetatean european si ai drepturi laughing

Răspuns utilizator avertizat
| ClaudiuBrasov a răspuns:

Daca ai cumparat telefonul de la magazin, du-l inapoi si poti alege intre a-ti da banii inapoi sau sa-ti schimbe telefonul, e dreptul tau.Sau du-l la garantie.Iti zic ce am patit eu cu un Android, la fel facea, arata tot timpul 0% bateria si nu vroia sa se incarce.Era problema de soft si era destul de complicat de facut, asa ca l-am vandut.

| deeatha a răspuns:

Bateria e proasta...