| AdiCrisan2001 a întrebat:

De aproximativ un an am o problema cu in ternetul Orange mai exact internetul fix, are o viteza foarte scazuta. Am incercat sa ii contactez prin telefon sunand la serviciu clienti, dar tot ceea ce faceau era sa imi ofere o resetare. Dupa i-am contactat prin email si am spus ca nu au ce sa faca, nu au cum sa rezolve problema. Am o viteza de 0.3 MB/S cel mult 0.5 in 2018 si ca sa ma uit pe Youtube sau ca sa ma joc imi fac hotspot cu telefonul... Stiti ceva firma cu o viteza mai mare?

3 răspunsuri:
| Itanul a răspuns:

Cei mai seriosi sunt cei de la DIGI (rdc-rds). In zona mea chiar se deplaseaza la domiciliu pentru verificari.

| vikinglibrary a răspuns:

Daca un echipament de-al lor e stricat in zona sau nu ai semnal nu prea ai ce sa faci, recomand RDS pentru o viteza mai mare, dar depinde in ce zona stai si tu.

| Burghelea_Andrei_1992 a răspuns:

Încearcă la Digi dacă ai semnal la telefon atunci ia-ți un stick și o sa îți meargă mult mai bine și o sa fie și mai ieftin