| KuolemaTekeeTaiteilijan a întrebat:

De când am instalat Ubuntu, am un lag oribil. Nu ştiu cât de indicată este utilizarea a două sisteme de operare...Deci aveam dual boot, Windows 7 şi Ubuntu. Când am văzut că încep să am lag, m-am hotărât să dezinstalez Ubuntu, crezând că asta e problema. Şi totuşi, încă am lag. Până şi cursorul se mişcă în reluare. Am ajuns să fac până şi disperatul gest de a şterge partiţia unde era instalat Ubuntu. Problema nu s-a rezolvat. M-am gândit ce mai pot să încerc...Am reinstalat Windowsul. CULMEA. Problema persistă.

Şi pe lângă asta, nici măcar în Safe Mode nu merge bine. Ce aş putea să fac? Eu chiar nu am avut astfel de probleme până acum şi habar n-am ce i-aş mai putea face...ar putea fi o problemă hardware, şi nu software?

2 răspunsuri:
| SoundTHeWave a răspuns:

Incearca sa reformatezi toate partitiile, daca problema persista inseamna ca ai o problema cu sursa / cu procesorul.

| Goonies a răspuns:

Cam ce configuratie ai?