| Andriiiiiii a întrebat:

Am laptop Asus, si am incercat sa-mi instalez Google Chrome. Dupa ce l-am instalat am inceput sa am o problema, nu stiu daca e de la google chrome sau nu(oricum l-am dezinstalat). Click-ul de stanga(butonul) de la mouse-ul laptopului nu imi mai merge. Ce pot sa fac?

1 răspuns:
| RedSpyKe a răspuns:

Mergi la un service, spune-le ce problema ai si probabil ca til vor repara sau iti poti cumpara un mouse si sa numai folosesti touchpad-ul de la laptop! Mie greu sa cred ca chrom-ul a stricat click-ul!