| Floreenofficial a întrebat:

De cateva zile am observat ca nu mai pot copia din laptop pe mobil in intregime ce vreau sa transfer.Am incercat sa transfer doua albume de muzica pe mobil de pe laptop recent.Acum doua zile s-au transferat 9 din 13 melodii, iar acum de pe alt album mi se transfera pe mobil doar 6 din 10 melodii,am memorie suficienta pe mobil, dar de la laptop imi da eroare cand nu mai merg melodiile sa se transfere.Imi zice "An unexpected error is keeping you from copying the file" si apoi imi zice "The parameter is incorrect".O fi de la cablul de date?

Răspuns Câştigător
| VasiDobie a răspuns:

Nu stiu sigur din ce cauza este, ai incercat sa le trimit prin bluetooth?

| Floreenofficial explică (pentru VasiDobie):

Nu,nu stiu cum...ai putea sa-mi spui?

| VasiDobie a răspuns (pentru Floreenofficial):

Orice laptop are bluetooth, de exemplu la mine trebuie sa apas click dreapta pe fisierele care vreau sa le trimit si selectez "send to bluetooth".
Poti vedea si pe tutorialul asta cum sa faci: https://www.youtube.com/watch?v=LUJBEsiuWnM

| Floreenofficial explică (pentru VasiDobie):

Am reusit, dar dureaza mult pana se transfera. sad