| anonim_4396 a întrebat:

BUna! Cand vreau sa imi bag o melodie in telefon prin cablu usb ::ii dau copy, paste si imi zice asa: " cannt copy(numele melodiei). The parameter is incorrect."doar la anumite melodii nu la toate. ce are? de ce nu merge sa transfer melodia? FUNDA >>pe bune

12 răspunsuri:
| eucumine010 a răspuns:

Schimba numele la melodii.

| SwettyCat a răspuns (pentru eucumine010):

Nu mergee!

| eucumine010 a răspuns (pentru SwettyCat):

Ori este un format ce nu il accepta telefonul, ori sunt caractere care nu sunt suportate de telefon.

| sharky88 a răspuns:

Melodia are un format pe care telefonul nu il recunoaste(incearca sa bagi numai melodii in format mp3)

| SwettyCat a răspuns (pentru sharky88):

Bunn.si cum fac asta?

| sharky88 a răspuns (pentru SwettyCat):

Cauti melodia pe youtube, intri pe zamzar.com,scrii linkul melodiei, formatul melodiei(mp3)...si mailul tau.Vei primii pe mail un link unde poti descarca melodia

| SwettyCat a răspuns:

Daca caut pe google asa spre ex. : mandinga - zaleilah download mp3 >> e bine?

| cristianfrunza a răspuns:

Schimba numele melodiei ( intr-unul mai scurt) si elimina toate semnele de genul : "/;:.,$%^@^#&@*" etc
BAfta!

| FullHouse a răspuns:

Poate fi din cauza diacriticelor din numele melodiei (ăîţş) unele OS-uri nu le "înghit", sau late caractere nepermise (+,-, etc.), ssu e prea lung numele melodiei.

| username858 a răspuns:

Depinde ce telefon ai la mini la telefon merg doar melodiile mp3 ca si la mine apare asa daca melodia nu e mp3

| catalinanghel a răspuns:

Inseamna ca mai ai numele acela deja salvat...mi s-a intamplat si mie.