| anonim_4396 a întrebat:

De cateva zile daca ma uit la fime online mi se blocheaza laptopul si nu mai raspunde la nici o comanda, doar daca il inchid si apoi il deschid... Care ar pute fi problema si cum as putea sa o rezolv?

1 răspuns:
| jabiilord a răspuns:

E posibil sa ai probleme cu versiunea de flash player asa ca iti recomand ori sa pui o versiune mai noua ori incearca alt browser.
Cel mai bine ar fi sa incerci prima data sa vezi daca ti se mai blocheaza cu Google Chrome --> http://www.tutorialepc.ro/google-chrome-15-noutati-in-browser.html