| MadLife a întrebat:

De ce am nevoie pentru crearea unui site gen http://www.deseneanimeonline.ro/?

Răspuns Câştigător
| Gabi05 a răspuns:

Domeniu.ro(platesti pe luna sau pe an)
tema pentru site(10-20 euro)
webhosting(platesti pe luna sau pe an)
per total un site te va costa cam 150euro
.ro-20/luna euro sau 90/an
webhostul cam 10 euro/luna
tema-10-20/viata

daca cauti pe net firme webhosting gasesti

| TitiDrLove a răspuns (pentru Gabi05):

Ma faci sa rad rolling on the floor Esti paralel.

Domeniu.ro(platesti pe luna sau pe an) - Arata-mi si mie un provider care factureaza un domeniu lunar.
tema pentru site(10-20 euro) - Daca o tema pentru desene animate online e atat de scumpa, partea de coding cat mai face?
webhosting(platesti pe luna sau pe an) - Primul lucru corect.
.ro-20/luna euro sau 90/an - Cea mai amuzanta parte rolling on the floor) Cum sa coste 20 euro / luna un domeniu.ro sau 90/an..de unde scoti perlele astea? E 10-15euro/an sau +35e pe viata inregistrat... daca tu dai 90 pe an inseamna ca iti permiti...
webhostul cam 10 euro/luna - Dar ce spatiu pe webhost iti trebuie tie pentru un site de desene animate, avand in vedere ca nici nu gazduiesti clipurile pe el, folosesti embeded code? Iti ajunge webhost de 1-2euro/luna.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat