| twitttttt a întrebat:

As vrea sa las calculatorul deschis peste noapte. Voi inchide monitorul, ramanand deschise doar unitatea centrala si modemul. Exista vreun risc sa ia foc sau nu stiu ce?

Răspuns Câştigător
| WR104 a răspuns:

Ai grija sa anunti si vecinii sa tina un extinctor pe aproape.
Acum serios, nu-ti fa probleme am facut asta de sute de ori si nu a mai luat foc nimic a 100- a oara.
Succes.

5 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Daca nu ai o racire buna pe caldurile astea o sa ti se stinga singur daca ajunge la o temperatura critica.

Daca il lasi doar in seara asta nu cred ca poti avea probleme.

| 0rlando a răspuns:

În cel mai rău caz, se oprește, se blochează sau se resetează, dar la fel cum stă toată ziua pornit, poate sta și toată noaptea.
Eu când aveam servere de CS 1.6 țineam râșnița mea pornită non stop, ocazional câte un restart când se mai bloca și atât.

| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns:

Nu se intampla nimic in afara ca o sa moara de caldura cine o sa vina in acea cameralaughing

suntserios
| suntserios a răspuns:

Da, de altfel toate serverele care merg non stop iau foc in fiecare zi.

| ilya18 a răspuns:

E recomandat de producatori sa il stingi noaptea, ca sa se aeriseasca calumea.