| Dreaqul a întrebat:

De ce atunci cand vreau sa vad un videoclip pe youtube, mi se incarca foarte greu? Cum pot rezolva problema? Dau fundita.

7 răspunsuri:
| hSh3ad a răspuns:

Este din cauza internetului.
Ai o viteză mica la internet.

| rZv995 a răspuns:

Pai poate sa fie din cauza netului sau din cauza pc-ului trebuie mai multi rami si un procesor mai mare!

| Ilinca a răspuns:

Ti-se incarca greu din cauza internetului. Probabil ai viteza mica la internet.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Problema e de la furnizorul tau de internet, iti merge greu internetu, eu am internet mobil (cartela internet) de la Orange cu trafic de 5 gb si dupa ce se termina aia 5 gb incepe sa scada viteza, nu mai pot sa vad videoclipuri pe Youtube si merge greu internetu. Suna la furnizorul tau de internet pentru ca eu cred ca e de la ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai viteza mica la internet

| Dreaqul explică:

Am internet de la Vodafone si toate siteurile pe care intru (inclusiv youtube) merg foarte rapid si doar filmele de pe youtube nu merg rapid, doar atat

| Dreaqul explică:

Si folosesc si google chrome