| LaGGeR1990 a întrebat:

Vreau sa pun un videoclip pe YouTube de 10 min (2, 61 GB) si se incarca foarte greu. Scria ca se uploadeaza in 2000 min.
Numai la mine e asa sau la toti?

Funda

3 răspunsuri:
| Irinel1999 a răspuns:

La toti, poti sa iti testezi viteza de upload http://www.speedtest.net/ si calculeaza cam cat ar lua acei 2, 61gb sa se uploadeze. Daca vrei filmulete mici de la jocuri sau altceva iti recomand bandicam. Funda?

| LaGGeR1990 explică (pentru Irinel1999):

Pai am filmat cu bandicam.

| 666Smecherasul666 a răspuns:

Viteza de upload este mica la toata lumea... Tinand cont de faptul ca videoclipul tau este foarte mare (2, 61 GB e ceva), da, este normal sa dureze atata. Acum depinde si de viteza abonamentului tau... Spre exemplu, eu am abonament cu viteza mare si se incarca repede. Sper ca te-am ajutat!