| iwefgOficiall a întrebat:

De ce cand am unitatea anchisa licare beculetele de la mufa lan internet mentionez ca am rds rcs.

Răspuns Câştigător
| cezar003 a răspuns:

Este un fenomen normal orice retea ai avea, se stinge doar daca opresti unitatea de la butonul power off insa nu este necesar. Daca ai acele leduri la vedere si te deranjeaza poti sa le acoperi cu ceva banda adeziva

| iwefgOficiall explică (pentru cezar003):

Ok mersi pentru raspuns.

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

De preferat este sa o scoti si din priză cand nu o folosesti asa o protejezi de un eventual șoc de curent cand sunt fluctuatii pe rețea, ca si daca o inchizi din butonul de power ea tot consumă curent.