| anonim_4396 a întrebat:

De ce cand dau cerere de prietene cuiva cand ma uit pe profilul ei/lui mai pot sa ii dau doar mesaj? Casuta care apesi pe ea sa ii dai cerere nemaiexistand...

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este o setare prin care nu poti primi cereri daca nu- urmaresti activitatea sau nu ii poti trimite mesaj daca nu o/il ai prietenii.

| DoriKat a răspuns:

Ca si-a setat ca strainii sa nu ii poata da cerere de prietenie. Poti sa alegi sa nu mai primesti cereri de prietenie deloc sau sa primesti doar de la prietenii prietenilor.