| LDCCristi a întrebat:

De ce cand dau rezolutia maxima la calculator 1360 cu 768 imi
apare o dunga neagra la monitor in stanga monitorului DE SUS PANA IN JOS si desparte.Cand il aprind cand apare Welcome
cu fundalul albastru nu apare dunga cand apar icoanele PAC apare dunga neagra.De ce? Am placa video incorporata nVIDIA geforce 7025. DAR CAND DAU PENULTIMA REZOLUTIE DUNGA NEAGRA nu mai apare.Nu poate fii pe duca pentru ca are 1 an si nu da semne(adica nuante de verde si din astea)vede totu clarhappy

DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| adriangabor92 a răspuns:

Este prea mare rezolutia si monitorul tau nu accepta o rezolutie asa mare. pune si tu rezolutie 1280 by 1024

2 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Depinde de monitor. Daca e patrat (4:3) sau drpetunghiular (wide) (16:9)
1366x768 e rezolutie HD in format 16:9
Incearca la "recomended resolution" sau alte rezolutii si formate pe care le vezi miscand cursorul de la setari video.

| LDCCristi explică:

Repet dau funda mare!