| vladmuresan1995 a întrebat:

De ce cand deschid sau instalez un program imi apare de vreo 3 ori niste chenare in care se descarca ceva. Dupa ce dau Cancel la toate nu ai merg programele si nici alea dupa instlare. Ce pot sa fac?

3 răspunsuri:
| SergiuBoss11 a răspuns:

Fa-ne un screenshot cu acele chenare altfel nu-si da nimeni seama

| vladmuresan1995 explică:

File:///C:/Users/Vlad/Documents/Bandicam/bandicam%202015-04-26%2014-51-07-036.jpg

| vladmuresan1995 explică (pentru vladmuresan1995):

Scz, nu asta. Am pus o poza cu acele chenare in profilul meu.