| alexfotbalpoli a întrebat:

De ce cand imi deschid laptopul dupa 2 minute se inchide? nu ar trebui sa tina cam vreo 3 ore. cand l-am cumparat nu l-am tinut in prinza 24hh oare de asta sau ce are

7 răspunsuri:
| M1hai a răspuns:

Ia programul argos monitor, si vezi la ce temperatura se duce procesorul, daca trece peste 50 de asta se opreste!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia programul argos monitor, si vezi la ce temperatura se duce procesorul, daca trece peste 50 de asta se opreste!
Sau iti poti micsora luminozitatea.

| alexfotbalpoli explică (pentru anonim_4396):

Ce te iei dupa mihai ma

| anonim_4396 a răspuns (pentru alexfotbalpoli):

E, uite ca vreau eu!

| pozeanimate a răspuns:

Baga-l in priza sau schimba bateria happy

| Anamaria2002 a răspuns:

Eu cred ca nu are baterie. Trebuia sa respecti regurile.

| NexusHELPER a răspuns (pentru Anamaria2002):

Și eu sunt de aceeași părere. Eu am Samsung si nu mi-am tinut laptopul 24 h in priză. Dar Probabil cine mi-a pus windowsu da...