| alexandru_4652 a întrebat:

am o problema cu laptopul meu. daca deschid mai multe aplicatii se incalzeste si se inchide. devine stresant. avand in vedere de este i3. am cumparat si placa de racire. dar degeaba. ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| RS4 a răspuns:

Daca mai e in garantie, l-ai putea duce! vezi acele aplicatii, care il solicita cel mai mult si incearca sa eviti acea aplicatie impreuna cu altele! sau, poate e setat din bios, la placa video sau la procesor, cand ajunge la o anumita temperatura sa se opreasca! poti intra sa vezi in bios, si sa maresti acea temperatura daca are asa ceva in bios! baftaa!