| Ialucen375 a întrebat:

De ce, când incerc să utilizeze datele mobile, imi apare în bara de notificări, o notificareîn care spune "Conectati-va la rețea". Dacă apasă pe ea ma redirecționează pe un site de la Telekom și acolo nu stiu pe ce sa fac. Toate astea s-au întâmplat după ce am consumat 2 GB de net. Și dacă incerc să folosesc datele nu merg nu se încarca absolut nimic.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De ce nu mergi la Telekom ca sa afli mai bine ce se intampla?

| danbnz a răspuns:

Inteleg ca esti pe cartela prepay.
Ai o limita la traficul de date pe care (cel mai probabil) ai depasit-o.
Reincarca cartela.

| Danut2017vasile1989Andrei a răspuns:

Ai abonament? La ce firma?

| darrio2007 a răspuns (pentru Danut2017vasile1989Andrei):

Telekom. A scris destul de clar.

| Ialucen375 explică (pentru Danut2017vasile1989Andrei):

Nu am abonament.