| Robert10996 a întrebat:

De ce cand intru pe aplicatii precum messenger, Adobe flash player etc. (mai precis dupa ce le descarc si dau click pe pe instalare) imi da celebra eroare " don't sent/ sent error report" nu pot scapa de ea si am mare nevoie de ajutor pentru ca acum nu mai pot sa ma joc jocuri de browser fiindca nu mai pot instala Adobe flash player din cauza asta si nici pe mess nu mai pot intra. va rog ajutati-ma(as prefera doar cei ce sunt siguri ca au solutia) va multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| Alexa843 a răspuns:

Reinstaleaza windows-ul!

| Robert10996 explică (pentru Alexa843):

Eu cautam alta solutie m-am gandit si la asta dar nu pot momentan