| tudor417 a întrebat:

De ce cand sunt pe internet si deschid o alta pagina dau refresh pe browser imi arata jos:descarcare; este desenat o memorie si iconul Windows 7(folosesc Google Chrome)
Altceva e ca nu se deschide intotdeauna.
Si altceva e ca internetul nu merge prea bine.Sa-l las sa se descarce, spuneti-mi ce e. Mersi si dau funda celui mai bun happy

3 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Ruleaza AdwCleaner.
restartezi
intra in setari si le faci asa cum vrei tu.

| tudor417 explică (pentru gelu1970):

Nu am prea inteles...sa las sa se descarce sau il opresc?

| gelu1970 a răspuns (pentru tudor417):

Adwcleaner il descarci il executi, dai sa analizeze si cand termina dai sa suprime tot ceea ce a gasit. apoi o sa se restarteze.