| Sfaterly a întrebat:

Ce telefoane mai bune știți? De exemplu lumea știe numai despre seria iPhone s și seria Samsung s...dar sunt sigura ca sunt alte telefoane mult mai bune decât iPhone 6s de exemplu. As vrea si cate specificații, comparații etc. FUNDA!

7 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

One Plus 5T
8 gb ram
128 gb memorie
Android pur cu o capa de personalizare
Snapdragon 835
amprenta digitala
face id mai rapid ca iphone x
dash charge
https://oneplus.net/
in antutu test a fost cel mai bun telefon Android la data cand a fost scos. si din cate am citit, urmasul sau one plus 6 a dat in teste rezultate incredibile.
ca sa nu mai vorbim de pret.
in you tube ai teste cu acest model contra s8, iphonex, LG, etc. trebuie doar sa cauti.
ceea ce ai scris e adevarat si nu: in Romania toti smecherii isi iau Samsung si iphone ca sa arate ca au telefon de marca. atat stiu.
cel care cauta un telefon adevarat cauta informatie si cantareste fiecare optiune inainte de a cheltui o avere pe smecherie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Htc u11+ display de 6.0 " 1440x2880 pixels
Camera 12 megapixeli filmeaza 2 k
6 giga rami
Baterie de 3930 mAh.una dintre cele mai bune baterii.
One plus 5t display 6.01 1080x2160
Camera 16 mega filmeaza 2 k
8 giga rami. deci este extrem de rapid
Baterie 3300 mAh
Xiaomi mi mix 2 are un ecran ce impresioneaza ocupa aproximativ 93% din panoul frontal total display de 5.99 " 1080x2160 pixels
Camera 12 megapixel filmeaza 2 k
8 giga rami cam la fel de bun ca un galaxy s8 plus
Baterie de 3400 mAh.

| Saske96 a răspuns:

Zte axon 7, Huawei p9 sau mate 10, Sony xperia si multe altele poti cauta si tu

| Miksha a răspuns:

OnePlus - cam orice model

| Adeee64644235223134 a răspuns:

Iphone 6s e bun...recomand

| Florentina8900 a răspuns:

Toata lumea spune despre aceste telefoane din firma Samsung si Apple pentru ca fac parte din cele mai scumpe,cele mai performante si frumoase telefoane(atat in interior cat si pe exterior). Eu am avut pana acum Samsung uri,LG, Huawei. In prezent dețin un IPhone X si tot ce pot spune este ca este un telefon normal, nu are mai nimic special in afara de Face ID, aceasta performanța putând sa o atingă si Samsung. Dar sa nu ma mai abat atat de la subiect. Deci, ti as recomanda sa ti achiziționezi un Huawei(eu am avut un P7, si a mers extraordinar. Spun asta pentru ca l am scapat de fffff multe ori ajungând sa piardă multe piese din ele.) are o camera buna, memoria este ok. Ti l recomand cu drag. Prețul nu este tocmai scump, fiind un model mai vechi. Dar iti poti lua si celelalte generații având mult mai multe performate.

| relian a răspuns (pentru Florentina8900):

Daca spui ca ai in iphone x si nu-i nimic de capu lui, nu vad de ce il mai tii, de ce nu iti cumperi tu ce recomanzi altora laughing schimba x ala pe un Huawei ce spui te bagi? Iti dau eu ultimu Hu ala ce zici tu sa-mi dai X tau. Daca Hu cing ala e mai bun decat X ar trebui sa mai imi dai si ceva bani cred.laughing ce le mai place unora sa bata gardurile laughing, sau ai vrut doara sa le arati astora ca ai tu X?