| S3se a întrebat:

De ce face coolerul de la Laptop galagie? Se aude de parca ar trage aer foarte greu... face galagie.

4 răspunsuri:
| d3men7zel a răspuns:

Eu sunt foarte convins ca problema e de la ventilator, cel mai probabil e de la ventilator, posibila fie plin de praf. iti recomand sa desfaci laptopul, sa-l cureti de praf si daca poti, chiar sa ungi ventilatorul, sau poate are o pala fisurata si da semne ca se va rupe, si in cazul asta a trebui sa schimbi coolerul tongue funda happy

| S3se explică (pentru d3men7zel):

L-am curatat...si tot face galagie...tot trage aer "fortat", greu.

| MariusBoy2013 a răspuns:

Poate are praf in el curata-l si tu, eu il curat odata pe luna.

| Valentin_Eduard_1998 a răspuns:

Curatal.saudaca nu asta e problema inceamna ca se supraincalzeste din alte motive cum ar fi suprasolicitarea placii video sau a elei de baza