| gabi08 a întrebat:

De ce imi apare acest mesaj http://postimg.org/image/hulchj5md/? am reinstalat windows-ul si nimic.

3 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Vezi ce extensie are imaginea de disc pe care vrei s-o montezi (iso, mds, nrg etc). Nu tine de Windows, ci poate de incompatibilitatea cu programul folosit pentru lansarea imaginii.

| gabi08 explică (pentru dannyel86):

Folosesc windows 8.1 si fisierul il dschid cu windows exlporer(ISO), dar problema asta o am doar la fisierele descarcate azi

| dannyel86 a răspuns (pentru gabi08):

Se poate sa fie un fisier corupt sau descarcat incomplet. Incearca si DaemonTools. E specializat pe montat imagini de disc.