| KhaZix a întrebat:

Am o problema cu windowsul(windows xp sp3 home edition), imi apare acest mesaj cu activare licenta. http://postimg.org/image/k5q1qd5kz/ si am urmat pasii dar nu functioneaza..stiti alte modalitati? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

1. Apasa START
2. Cauta si apasa RUN
3. Scrie "regedit" si apasa "ok"
4. Click pe "HKEY_LOCAL_MACHINE"
5. Click pe "SOFTWARE"
6. Click pe "Microsoft"
7. Click pe "Windwos NT"
8. Click pe "Curent Version"
9. Click pe "WPAEvents"
10. In panoul din dreapta cauta "OOBETimer" si dai dublu click pe el.
11. Sterge toate valorile ce iti apar acolo
12. In locul lor copiaza: "FF D5 71 D6 8B 6A 8D 6F D5 33 93 FD"
13. Apoi apasa "ok"
14. In panoul din stanga, dai click dreapta pe "WPAEvents" apoi click pe "permission"
15. Apoi click "SYSTEM", apoi "Deny Full Control", apoi "ok"
16. Inchide toate ferestrele si dai restart la pc, acuma trebuie sa fie activat.
Atentie, acel cod de la numarul 12 trebuie scris de tine, si sa nu prnesti niciodata update-urile la windows.
Bft.

| DeyCj a răspuns (pentru Jipa95):

Warrenz.Chestii interzise și ILEGALE!

2 răspunsuri:
| Bratulescu_Mihai_1992 a răspuns:

In primul rand ai cumparat windowsul?
Nu mai folosi xp!
Uite dc:
https://www.youtube.com/watch?v=edw95a8-hOg