| maradona10 a întrebat:

De ce imi merge greu internet explorer. Cand vreau sa schimb o pagina sau daca am doua pagini, se blocheaza si astept cateva secunde dupa isi revine sau poate chiar deloc

9 răspunsuri:
| zuzualina a răspuns:

Dacă folosești IE...așa îți trebuie laughing

| Goldenboy97 a răspuns:

De ce nu iti descarci google chrome?

| SirGilbert a răspuns:

Iti recomand Google Chrome!
De obicei Iternet Explorer lucreaza mai greu.

| Eudaimonia a răspuns:

Internet explorer are retard mintal frate, tu nu ai auzit de mozila sau chrome sau maxthon, Mai iesi si tu pe afara laughing)

| LiviuAlexoiu a răspuns (pentru Eudaimonia):

Windows 8 este perfect optimizat pentru IE
mie imi merge IE mai bine decat chrome
(IE sucks cause u cant personalize it)

| RobDogg a răspuns:

Incearca si tu Google Chrome, este un browser mult mai bun si mai sofisticat http://www.google.com/intl/ro/chrome/

| SunGoesDown a răspuns:

Iti merge greu pentru ca e Internet Explorer. N-ai de ce sa ai asteptari de la el. Cel mai bun browser este Opera Next. este foarte rapid si nu se blocheaaza ca Google Chrome.

| myhayg a răspuns:

Ai calculatorul slab sau ai calculatorul plin de virusi~
o seara faina!

| illuminati122 a răspuns:

Mai bine folosesti Google Chrome, Thorch sau Mozzila Firefox. IE merge greu...