| nightsoul a întrebat:

De ce imi scade viteza la internet? am internet prin cablu de la romtelecom si semnalul e ok viteza de la iei e super dar nu stiu de ce imi merge bine dica am viteza de 4, 23 mb/s si de download am 1, 24mb/s iar dupa 3-4secunde imi scade la 336, 01kb/s si de download 54kb/s? va rog ajutati-ma sa imi refac viteza

1 răspuns:
| Barsan a răspuns:

Salut poate fi si de la sursa de download dar poate fi si problema de la tine sfatul meu e sa suni la Clicknet si sa vezi ce iti spun eiwinking Bafta