| anonim_4396 a întrebat:

De ce la începutul săptămânii, când am căutat o persoana pe rețeaua de socializare cunoscuta de către toti pe care am blocat-o, mi-a apărut numele iar apoi nu mi-a mai apărut?

2 răspunsuri:
| Deliiiia a răspuns:

Daca ai blocat persoana respectiva, numele ei nu-ti va mai aparea in casuta de cautare. Trebuie de la setari s-o stergi din lista de persoane blocate pentru a-i vedea din nou profilul.

| OldSoul a răspuns:

Este un bug.
Dupa ce ii dai block, dureaza o vreme pana sa-i dispara profilul din "cautare" nu se face in timp real.