| S3by23 a întrebat:

De ce mi se aude sunetul de la microfon la win7 inapoiat putin in boxa? Voua nu vi se aude asa? Ce ar trebui sa fac sau dc se aude asa?

1 răspuns:
| alecx4music a răspuns:

Este normal sa se auda cu intarziere, pentru ca trece prin multe etape pana sa il auzi in boxa:
Este transformat in impulsuri electrice, ajunge in placa de sunet, este decodat de codecurile din calculator, este transformat iar in impulsuri si dabia pe urma il auzi iar.