| S3by23 a întrebat:

De ce ma aud inapoiat cand vb la microfon la win7 si daca am xp nu se aude inapoiat? Ce e devina? Cum as putea repara?

Răspuns Câştigător
| PaulCCraciun a răspuns:

Cred ca cel mai probabil sa fie de la win, si eu win7, nu am aceasta problema cu sunetu, dar am aceeasi problema cu camera web, tot asa, imi apare imaginea cu intarziere, daca fac vreo miscare, imaginea imi apare pe ecran cu vreo 1-1, 5 sec mai tarziu, deci practic pot sa imi vad ceafa cu ajutorul camerei web rolling on the floor, nu cred, n-am auzit, n-am vazut sa fie vreo setare pentru a regla timpul de raspuns al microfonului. Din ce am mai citit pe forum-uri, mai sunt oameni cu aceeasi problema ca tine, si nu se poate remedia din soft, cel mai probabil placa de sunet nu este pe deplin compatibila cu win 7.

2 răspunsuri:
| PaulCCraciun a răspuns:

Cu adica inapoiat? adica cu intarziere sau cu ecou?

| S3by23 explică (pentru PaulCCraciun):

Cu intarziere

| PaulCCraciun a răspuns (pentru S3by23):

Cred ca cel mai probabil sa fie de la win, si eu win7, nu am aceasta problema cu sunetu, dar am aceeasi problema cu camera web, tot asa, imi apare imaginea cu intarziere, daca fac vreo miscare, imaginea imi apare pe ecran cu vreo 1-1, 5 sec mai tarziu, deci practic pot sa imi vad ceafa cu ajutorul camerei web rolling on the floor, nu cred, n-am auzit, n-am vazut sa fie vreo setare pentru a regla timpul de raspuns al microfonului. Din ce am mai citit pe forum-uri, mai sunt oameni cu aceeasi problema ca tine, si nu se poate remedia din soft, cel mai probabil placa de sunet nu este pe deplin compatibila cu win 7.