| AndreiNicola a întrebat:

De ce mi se blocheaza calculatoru din ora in ora si trebuie sa dau restart?

Răspuns Câştigător
| daηă a răspuns:

Poate ai virus sau memoria plină.
Îţi recomand să reinstalezi windows-ul.

4 răspunsuri:
| edy1thebest a răspuns:

Poate ai virusi
poate ai windows 7 si ai instalat asa-zisele 'tuninguri pentru xp'
exista multe posibilitati... de unde sa stim noi ce ai facut pe al tau pc?

| andreiask a răspuns:

Reinstall windows, cum au spus si ceilalti. Rezolva orice problema de acest gen.

| andreiask a răspuns:

App, mai poate fi de la sursa de alimentare, coolere (sa nu raceasca bine). Cel mai simplu, intain reinstall windows, iar daca problema persista posbil sa fie de la cele 2.

| AndreiNicola explică:

Va multumes