| ProGameStar a întrebat:

De ce mise stinge pc odata la 5 Min si imi apare o fisa albastra imi spuneti va rog frumos si dupa incerc sa il aprind si nu mai merge merge foarte greu pot sa il aprind odata la o zi ajutati-ma va rog frumos!

4 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Blue screen of death se numeste si poate fi cauza multor motive. poate fi un component al pc, sau inclusiv un program, o aplicatie, un driver ce nu e indicat sistemului tau. se poate remedia cu rabdare si de catre cineva ce se dedica acestor tip de probleme.

| Purec a răspuns:

Eu cred ca trebuie sa schimbi pasta termoconductoare de la procesor. De cati ani ai pc-ul?

| YoChriss a răspuns:

Salut! Ce windows folosesti? Acea fisa albastra este BSoD-ul (blue screen of death). Se produce din mai multe cauze: http://videotutorial.ro/......ial-video/ (ai si un tutorial video acolo). FUNDA?

| Adi_Nic_1998 a răspuns:

Frate e simplu... verificati rami daca sunt conectati bine daca nu reinstaleaza windowsul daca nu e de la rami ca sigur e busit sau nu face bine atingere hardul sper ca am fost de folos