| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu am sonor la calculator cand intru pe net? Sonorul exista cand deschid muzica salvata in calculator prin winamp. Multumesc anticipat pentru raspunsuri.

4 răspunsuri:
| Smackdown a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat. Mi-am reinstalat windows-ul si gata.Sa nu-ti fie teama.Boxele nu au nimic.

| arn64 a răspuns:

Intra in volume control si verifica sa nu fie pe mute nimic in afara de microfon (eu asa am rezolvat)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate e tranzistoru din placa de sunet care se anuleaza cu ala din placa de net daca pe youtube nu merge sunetu atunci schimba tranzistoru ala daca sint un bur305 si un2n33 atunci sigur se anuleaza ...cu alte cuvinte schimba una din placi ca altfel se duce dracu placa de baza (net sau sunet)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am si eu tot asa o problema cand intru pe net nu merge numai o boxa in mufa vere din spate daca o bag in mufa albastra nu merg de loc.in schimb cand ascult in winamp si e in mufa albastra merg amandoua cand e in mufa verde merge numai una stie careva care e problema?